Rejestracja wkrótce

Zaproponuj temat i wystąp na scenie Forum Rynku Zdrowia!

Do końca sierpnia trwa nabór zgłoszeń do Zdrowotnego Hyde Parku – projektu, który swoją premierę miał podczas XIX Forum Rynku Zdrowia, a którego kolejna odsłona była realizowana podczas Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress).

Zdrowotny Hyde Park to scena otwarta, którą oddajemy w ręce przedstawicieli różnych środowisk związanych z ochroną zdrowia, w tym ekspertów, partnerów oraz czytelników Rynku Zdrowia. Pierwsza edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, wpłynęło blisko 80 zgłoszeń, z czego wybraliśmy kilkanaście tematów, które ostatecznie znalazły się w agendzie Forum.

Z przyjemnością ogłaszamy nowy nabór i zachęcamy do zgłaszania swoich propozycji tematów!

Co warto wiedzieć?

Na przedstawienie jednego tematu przewidziane jest 10-15 minut, preferowane są więc krótkie formy, takie jak prezentacja, wystąpienie, rozmowa 1:1. Zgłoszenie powinno zawierać proponowany tytuł tematu wraz z krótkim opisem. W przypadku, gdy temat miałaby przedstawiać inna osoba niż zgłaszająca, prosimy uwzględnić jej dane w opisie zgłoszenia.

Spośród zgłoszonych propozycji wybrane zostaną te najistotniejsze, najciekawsze i najbardziej nowatorskie. Organizator skontaktuje się z autorami wybranych propozycji.

Wypełnij formularz i dołącz do grona prelegentów!

Zaproponuj temat!

Wszystkie pola są wymagane.
Informujemy, że dane osobowe wprowadzone do poniższego formularza będą przetwarzane tylko w zakresie prezentacji propozycji tematyki, nie dłużej niż do dnia zakończenia eventu, którego dotyczą. W pozostałym zakresie stosuje się warunki Polityki Prywatności dla danych związanych z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych.