Rejestracja wkrótce

Organizator

Organizatorem Forum Rynku Zdrowia jest Grupa PTWP, wydawca portali i magazynów branżowych, w tym m.in. portalu rynekzdrowia.pl oraz magazynu Rynek Zdrowia, a także lider w dziedzinie organizacji wydarzeń branżowych, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostarcza najwyższej jakości konferencje, kongresy i sympozja, stając się kluczowym graczem na polskim rynku eventowym.

Grupa PTWP tworzy wydarzenia o zróżnicowanej tematyce, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, odpowiadające na aktualne potrzeby i wyzwania różnych sektorów gospodarki. Od medycyny po biznes, od technologii po kulturę – każde spotkanie organizowane przez PTWP to gwarancja merytorycznych dyskusji, nowatorskich rozwiązań i inspirujących wystąpień. Ponadto dla uczestników tych wydarzeń to okazja do poszerzania horyzontów, zdobywania nowej wiedzy i nawiązywania cennych kontaktów. Dla partnerów i sponsorów z kolei to możliwość wyróżnienia się wśród liderów branży oraz zbudowania pozytywnego wizerunku marki.

Grupa PTWP jako organizator eventów jest w pełni zaangażowana w tworzenie wydarzeń, które inspirują, edukują i przyczyniają się do rozwoju różnych dziedzin życia społecznego, biznesowego i kulturalnego. 

GRUPA PTWP
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
tel.: +48 32 209 13 03
NIP: 954-21-99-882

WSPÓŁPRACA I SPONSORING:

Dorota Matysik
e-mail: dorota.matysik@ptwp.pl  

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

Joanna Niedośpiał
e-mail: joanna.niedospial@ptwp.pl 

MEDIA:

Małgorzata Sklorz
e-mail: malgorzata.sklorz@ptwp.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE REJESTRACJI I PAKIETÓW DOSTĘPU:

dostep@ptwp.pl