Forum Rynku Zdrowia Forum Rynku Zdrowia

O Wydarzeniu

Za nami siedemnasta już edycja Forum Rynku Zdrowia. Podczas dwudniowego wydarzenia, w trakcie 22 sesji ponad 140 prelegentów rozmawiało o kluczowych, ale również najbardziej aktualnych, gorących tematach związanych z funkcjonowaniem polskiej ochrony zdrowia.

Ponad 2 tys. zarejestrowanych uczestników, w tym blisko 1 tys. stacjonarnie. 49 tys. odtworzeń na żywo sesji w ramach XVII Forum Rynku Zdrowia. Te liczby świadczą o ogromnej potrzebie bezpośrednich dyskusji dotyczących systemu opieki zdrowotnej właśnie w formule otwartej, wielowątkowej debaty, z udziałem, między innymi: przedstawicieli środowiska medycznego, administracji i polityki, pacjentów, dostawców współpracujących z sektorem medycznym, organizacji pozarządowych.

Podczas tegorocznej edycji Forum Rynku Zdrowia już pod raz piętnasty poznaliśmy laureatów Portretów Polskiej Medycyny – prestiżowych wyróżnień osób i instytucji, których działalność wywiera istotny, pozytywny wpływ na system ochrony zdrowia w naszym kraju.

Zapraszamy do oglądania retransmisji sesji na stronie Forum Rynku Zdrowia. Relacje, komentarze, wywiady i podsumowania debat na bieżąco są zamieszczane w portalu rynekzdrowia.pl. Zostaną także opublikowane w listopadowym wydaniu magazynu Rynek Zdrowia.

Serdecznie dziękujemy Państwu za tak liczny udział w XVII Forum Rynku Zdrowia oraz współtworzenie zarówno strony merytorycznej, jak i inspirującej atmosfery tego wydarzenia.

Paulina Gumowska
redaktor naczelna portalu Rynek Zdrowia
i Sektora Zdrowie Grupy PTWP

Wojciech Kuśpik
prezes Grupy PTWP
inicjator Forum Rynku Zdrowia

Wojciech Kuta
redaktor naczelny magazynu Rynek Zdrowia