Forum Rynku Zdrowia Forum Rynku Zdrowia

Prelegenci

A B C D F G H J K L M N O P R S T W Z Ź
Paweł Kikosicki

Paweł Kikosicki

dyrektor, Centrum e-Zdrowia

Absolwent studiów magisterskich na kierunku Administracja na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów podyplomowych na kierunkach Zarządzanie satysfakcją klienta (SGH), Zdrowie publiczne oraz Personal brandingu i public relations (Collegium Humanum). Ukończył również studia MBA Zarządzanie w ochronie zdrowia (Collegium Humanum). Od września 2018 r. był związany z Narodowym Funduszem Zdrowia. Od września 2020 r. pełnił funkcję dyrektora Departamentu Obsługi Klientów.

W NFZ odpowiadał m.in za projekt Telefonicznej Informacji Pacjenta (800190590), czyli pierwszej, całodobowej i bezpłatnej infolinii, na której można uzyskać informację dotyczącą praw pacjenta oraz funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce. Dyrektor Paweł Kikosicki wdrażał także infolinię Narodowego Programu Szczepień (989) oraz przygotowywał koncepcję i organizował stanowiska ds. profilaktyki i promocji zdrowia w salach obsługi oddziałów wojewódzkich NFZ. Pełnił nadzór nad stroną pacjent.gov.pl oraz – wspólnie z zespołem – koordynował współpracę z organizacjami pacjentów w formie Forum Organizacji Pacjentów. Nadzorował budowę w NFZ systemu do zarządzania relacjami z klientami (CRM). 

Centrum e-Zdrowia kieruje od lutego 2022 roku. Przygotował i wdraża wraz z zespołem pierwszą w historii CEZ Strategię rozwoju tej instytucji na lata 2023-2027. Odpowiedzialny za program poprawy dialogu z użytkownikami systemów oraz za transformację Centrum e-Zdrowia w kierunku organizacji opartej na założeniach customer experience (CX). 

Bierze udział w sesjach:

  • Rozwiązania cyfrowe i cyberbezpieczeństwo

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Rozwiązania cyfrowe i cyberbezpieczeństwo

    Jak zadbać o bezpieczeństwo danych medycznych? Procedury, nowe rozwiązania. Rządowe programy i środki. Rozdrobnienie systemów czy centralizacja? Budowanie zaufania do systemu e-zdrowia.

POWRÓT