Forum Rynku Zdrowia Forum Rynku Zdrowia

Za nami XIX Forum Rynku Zdrowia

Forum Rynku Zdrowia za nami. To były dwa dni pełne dyskusji, opinii, spostrzeżeń i rad, które przeobraziły się m.in. w rekomendacje dla ministra zdrowia.

Na tegoroczny program XIX Forum Rynku Zdrowia 2023 złożyło się aż 31 różnorodnych tematycznie sesji. Obfitowały w dyskusje, debaty, opinie i refleksje wokół polskiego systemu ochrony zdrowia. Pierwszy dzień Forum, co jest już jego tradycją, zwieńczyła uroczysta gala Rynku Zdrowia pt. Portrety Polskiej Medycyny. Laureatom w kategoriach menedżer, lekarz i wydarzenie Rynku Zdrowia, których wskazała 26-osobowa kapituła oraz redakcja Rynku Zdrowia, wręczone zostały nagrody, honorujące wybitne osiągnięcia w dziedzinie medycyny i opieki zdrowotnej.

Nowością tegorocznej edycji był także "zdrowotny hyde park". Czterokrotnie w trakcie dwudniowego forum goście mieli okazje interaktywnie uczestniczyć w dyskusji i wymieniać poglądy z autorami zdrowotnych prezentacji i uczestnikami rozmów „jeden na jeden” na scenie.

Przez sale konferencyjne hotelu Sheraton Warsaw przewinęło się 1450 gości, zaś online obserwowało forum ponad 1500 osób.

Zapraszamy do obejrzenia bogatej galerii zdjęć.