Forum Rynku Zdrowia Forum Rynku Zdrowia

Prelegenci

A B C D F G H J K L M N O P R S T W Z Ź
Marek Dynowski

Marek Dynowski

prezes zarządu

MEDINET Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Prezes Zarządu Medinet Systemy Informatyczne, Grupa Kapitałowa SIMPLE

Absolwent Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Opolskiej. Ukończył również studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W 2013 roku ukończył kurs Management 2013 prowadzony przez ICAN Institute. Od początku kariery zawodowej związany z informatyką w ochronie zdrowia. W latach 1998-2000 pracował w Dziale IT Wojewódzkiego Centrum Medycznego, gdzie brał udział we wdrożeniu zintegrowanego systemu informatycznego.

W roku 2000 był współzałożycielem firmy Medinet, która zajęła się tworzeniem własnego systemu klasy HIS. Przez kolejne lata rozwoju spółki i produktów zajmował stanowiska we władzach firmy. Po przekształceniu w spółkę kapitałową w roku 2010 został wiceprezesem zarządu Medinet Systemy Informatyczne Sp. z o.o. W roku 2014 po włączeniu Medinet Systemy Informatyczne Sp. z o.o. do Grupy Kapitałowej SIMPLE, objął stanowisko Prezesa Zarządu spółki Medinet.

Bierze udział w sesjach:

  • Rozwiązania cyfrowe i cyberbezpieczeństwo

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Rozwiązania cyfrowe i cyberbezpieczeństwo

    Jak zadbać o bezpieczeństwo danych medycznych? Procedury, nowe rozwiązania. Rządowe programy i środki. Rozdrobnienie systemów czy centralizacja? Budowanie zaufania do systemu e-zdrowia.

POWRÓT