Forum Rynku Zdrowia Forum Rynku Zdrowia

Prelegenci

A B C D F G H J K L M N O P R S T W Z Ź
Katarzyna Twarowska

Katarzyna Twarowska

dyrektorka zarządzająca Zbadani.pl, Synektik

Katarzyna Twarowska jest Dyrektorką Zarządzającą ds. E-Health & Innowacji, Zbadani.pl oraz Pełnomocniczką Zarządu w firmie Synektik S.A.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie jako przedsiębiorczyni i futurystka, łącząc w sobie pasję do biznesu, strategii, innowacji i nowych technologii. Jej kariera to połączenie umiejętności w zarządzaniu, fuzjach i przejęciach, restrukturyzacji, finansach i przywództwie. Nadzorowała rodzinną firmę, zarządzając zarówno operacjami, jak i strategią inwestycyjną. Jako doświadczona członkini zarządów i rad nadzorczych miała wpływ na strategie i finanse wielu firm, w tym dużych korporacji notowanych na giełdzie z obrotami sięgającymi miliarda złotych.

Od kilku lat związana jest z branżą e-commerce oraz nowymi technologiami, szczególnie w obszarze Health-Tech. Współzarządzała międzynarodową agencją mar-tech obsługującą klientów na całym świecie oraz startupami.

Katarzyna jest biegłą rewidentką z kilkunastoletnim doświadczeniem w międzynarodowej firmie konsultingowej EY, gdzie jako dyrektorka odpowiedzialna była za sektor nieruchomości oraz kluczowych klientów.

Bierze udział w sesjach:

 • Zdrowotny hyde park cz. II

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Zdrowotny hyde park cz. II

  Zdrowotny Hyde Park jest miejscem, gdzie przedstawiciele różnych środowisk związanych z ochroną zdrowia będą mogli pokazać swój pomysł na zmiany w systemie w formie krótkich prezentacji, wystąpień czy rozmów 1:1. Ponieważ będzie to scena otwarta, do jej współtworzenia zapraszamy naszych czytelników oraz partnerów.

  Prezentacja (20’):
  „Logistyka i wydawanie leków w placówkach med. (szafy wydające leki)”
  Michał Misiński, wiceprezes, MedicalTech

  Rozmowa 1:1 (20’):
  „Innowacje w opiece medycznej i diagnostyce na przykładzie telemedycznych rozwiązań Comarch”
  Kazimierz Cięciak, Product Management & Consulting Director, Comarch Healthcare SA
  dr Michał Harańczyk, Oddział Szybkiej Diagnostyki, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II, doradca medyczny, Comarch Healthcare

  Prezentacja (10’):
  "Wspierająca szkoła"
  Katarzyna Dubno, dyrektor relacji zewnętrznych, ESG i ekonomiki zdrowia, Adamed Pharma SA

  Prezentacja (15’):
  „Jak wykorzystać strategię kreatywności w budowaniu pacjentocentrycznego systemu opieki zdrowotnej”
  Katarzyna Twarowska, dyrektorka zarządzająca Zbadani.pl, Synektik

POWRÓT