Forum Rynku Zdrowia Forum Rynku Zdrowia

Prelegenci

A B C D F G H J K L M N O P R S T W Z Ź
Karolina Hytrek-Prosiecka

Karolina Hytrek-Prosiecka

dziennikarz

Gazeta.pl

Dziennikarka zajmująca się tematyką gospodarczą oraz polityczną, przez ponad 10 lat związana z telewizją TVN. Była reporterka newsowa polskiej filii największego na świecie kanału poświęconego tematyce ekonomicznej - CNBC. Regularnie przygotowywała materiały do głównego wydania Faktów TVN. Obecnie jest gospodarzem cyklu „Poranna rozmowa” w portalu gazeta.pl oraz „Studio Biznes” w gazeta.pl Członek jury ogólnopolskiego konkursu „Podcast roku”. Trener dobrej komunikacji.

Przez kilka lat funkcjonowała poza aktywnym dziennikarstwem, odpowiadała za komunikację w największej w Polsce spółce organizującej profesjonalne rozgrywki piłkarskie. Prowadzony przez nią zespół otrzymał pierwszy raz w historii Nagrodę Biznesu Sportowego za dynamicznie prowadzone social media. Prowadziła prace związane z komunikacją sportu kobiet w ramach medialnej grupy roboczej przy Komisji Sportu Kobiet, w Polskim Komitecie Olimpijskim (PKOL). Zarządzała jednym z największych portali informacyjnych branży healthcare. Stypendystka Departamentu Stanu w ramach prestiżowego programu dla kobiet przedsiębiorczych.

Ślązaczka.

Bierze udział w sesjach:

 • 5 najważniejszych ustaw w ochronie zdrowia ostatnich lat. Co z nich zostało?

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  5 najważniejszych ustaw w ochronie zdrowia ostatnich lat. Co z nich zostało?

  Ustawa 7 proc. PKB na zdrowie, DNUR, ustawa o jakości, ustawa reformująca szpitale i o wynagrodzeniach. Podsumowanie oczami ekspertów i wskazanie nowych kierunków.

 •  

  Astma

  Astma – model diagnozowania i leczenia w Polsce. Czy chory na astmę otrzymuje w Polsce należytą opiekę medyczną?

POWRÓT