Forum Rynku Zdrowia Forum Rynku Zdrowia

Prelegenci

A B C D F G H J K L M N O P R S T W Z Ź
Janusz Krupa

dr Janusz Krupa

specjalista medycyny rodzinnej, pracownik naukowo – dydaktyczny, Ośrodek Kształcenia Lekarzy Rodzinnych, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego (CMKP) w Warszawie

Lekarz, absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Na początku pracował w Katedrze i Klinice Endokrynologii Dziecięcej w Warszawie. Od 2011 związany z medycyną rodzinną, od 2017 jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. W ramach CMKP prowadzi wykłady i seminaria dla rezydentów medycyny rodzinnej oraz lekarzy innych specjalności. Na co dzień pracuje w praktyce lekarzy rodzinnych Orlik w Warszawie, udziela ok. 5-6 tysięcy konsultacji medycznych rocznie. Gorący zwolennik i propagator profilaktyki w medycynie.

Bierze udział w sesjach:

  • Choroby cywilizacyjne

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Choroby cywilizacyjne

    Choroby cywilizacyjne w praktyce lekarskiej. Z czym mierzą się medycy i pacjenci? Czy pacjenci mają świadomość wpływu stylu życia i profilaktyki na ryzyko wystąpienia choroby cywilizacyjnej? Na czym polega redukcja szkód w chorobach tytoniozależnych? Uciążliwe choroby cywilizacyjne – czy potrafimy minimalizować ich wpływ na jakość życia na przykładzie otyłości?

POWRÓT