Forum Rynku Zdrowia Forum Rynku Zdrowia

Prelegenci

A B C D F G H J K L M N O P R S T W Z Ź
Irena Walecka

prof. Irena Walecka

kierownik, Katedra i Klinika Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, Państwowy Instytut Medyczny MSWiA w Warszawie, konsultant wojewódzki w dziedzinie dermatologii i wenerologii

Prof. dr hab.n. med. Irena Walecka, MBA jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, ukończyła również studia podyplomowe na Politechnice Częstochowskiej, studia podyplomowe Master of Business Administration oraz studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, posiada specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii, specjalizację z zakresu balneologii i medycyny fizykalnej oraz zdrowia publicznego. Pełni funkcję Kierownika Katedry i Kliniki Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w PIM MSW w Warszawie, jest konsultantem wojewódzkim dla województwa mazowieckiego w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Jest członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznym (PTD), oraz członkiem założycielem i Wiceprezesem Zarządu Polskie Towarzystwa Zapalnych Chorób Autoimmunologicznych. Jest także członkiem Europejskiej i Amerykańskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii.

Bierze udział w sesjach:

  • Leki biologiczne ‒ biorównoważne

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Leki biologiczne ‒ biorównoważne

    W Europie dostęp do leków biologicznych biorównoważnych ma ok. 20 procent pacjentów, w Polsce jest on na poziomie ok. 3 proc. Co zrobić, by zwiększyć dostępność leków biologicznych w Polsce? Planowane zmiany.

POWRÓT