Forum Rynku Zdrowia Forum Rynku Zdrowia

Prelegenci

A B C D F G H J K L M N O P R S T W Z Ź
Dawid Sakowski

Dawid Sakowski

ekspert ds. systemów e-zdrowia, Pentacomp Systemy Informatyczne SA

Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego, Wydziału Ekonomii i Zarządzania oraz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Od początku swojej kariery zawodowej związany z branżą IT. Zaangażowany w projekty tworzenia i rozwoju serwisów, sklepów internetowych oraz aplikacji prozdrowotnych. Dzięki jego skutecznym działaniom witryny internetowe, które tworzył notują miesięcznie milionowe odsłony.

Doświadczenie zdobywał zarządzając i koordynując pracę zespołu zaangażowanego w rozwój aplikacji prozdrowotnej Fobeli.com. Współtworzył firmę Share2sell Inc., gdzie rozwijał i wdrażał strategię produktu oraz zarządzał zespołami projektowymi. Przez blisko 7 lat był zaangażowany w rozwój biznesowy produktu do obsługi branży medycznej, Medidesk. Aplikacji dedykowanej placówkom medycznym, która ma na celu zwiększenie przychodów oraz poprawę jakości obsługi pacjentów.

Współpracował z największymi firmami z obszaru ochrony zdrowia, branży ubezpieczeniowej czy technologicznej.

Obecnie związany z Pentacomp Systemy Informatyczne SA, gdzie uczestniczy w projektach budowy rozwiązań z obszaru e-zdrowia.

 

Bierze udział w sesjach:

  • Efektywne zarządzanie placówkami medycznymi

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
     

    Efektywne zarządzanie placówkami medycznymi

    Sprawne zarządzanie w ochronie zdrowia – jakie narzędzia i systemy mają dziś menedżerowie do dyspozycji? Jak efektywnie zarządzać ograniczonymi zasobami? Zarządzanie ryzykiem w placówkach medycznych. Zastosowanie rozwiązań teleinformatycznych. Organizacja i wykorzystanie przestrzeni w szpitalach.

POWRÓT