Forum Rynku Zdrowia Forum Rynku Zdrowia

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N P R S T W Z
Wojciech Ciołek

Wojciech Ciołek

wiceprezes zarządu, Impel Synergies Sp. z o.o., Grupa Impel

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobywanym w Polsce i Europie. Ukończył kierunki studiów w zakresie ekonomii, handlu, zarządzania i marketingu. Absolwent ekonomiczno-prawnych studiów podyplomowych w zakresie integracji europejskiej, informatycznych studiów w zakresie bezpieczeństwa informacji.

W dotychczasowej karierze współpracował z wieloma markami w całej Europie, m.in. z Amazon, Logicor, KGHM, PZU, PKO BP, Santander Bank, Provident, Dr. Max., Velis Real Estate Tech. Związany przez ponad 10 lat z największym dostawcą usług outsourcingowych w Polsce, Grupą Impel, gdzie pełnił funkcje kierownicze, dyrektorskie i zarządowe. W latach 2018-19 związany z międzynarodowym holdingiem CEJS Group a.s. świadczącym usługi facility management w regionie CEE m.in. dla Zalando, Strabag, Skanska, 3M, ABB.

Odpowiadał za relacje z Klientami, rozwijanie produktów, skalowanie działalności, współpracę międzynarodową, standaryzacje i optymalizacje, usprawnienia i cyfryzację procesów, sprzedaż i obsługę Klienta. W roli CEO zarządzał spółką produktową dostarczającą usługi dla ponad 200 Klientów. Nagrodzony za proaktywny udział w największym w Europie projekcie wdrożenia systemu SAP. Inicjator wielu projektów w zakresie organizacji działalności firmy.

Bierze udział w sesjach:

 • Szpitale – finanse i zarządzanie

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Szpitale – finanse i zarządzanie

  • Wnioski z analizy finansów szpitali w latach 2019-2021 przeprowadzonej przez NFZ
  • Zarządzanie szpitalami w czasach inflacji – wzrost kosztów; przychody; zobowiązania; inwestycje
  • Zamówienia publiczne w szpitalnictwie – wybrane zagadnienia
  • Współpraca szpitali z firmami zewnętrznym – skala, trendy, możliwości i ograniczenia
  • Wynagrodzenia w ochronie zdrowia
POWRÓT