Forum Rynku Zdrowia Forum Rynku Zdrowia

O wydarzeniu

Za nami 18. edycja Forum Rynku Zdrowia. Podczas wydarzenia, w trakcie 21 sesji ponad 150 prelegentów rozmawiało o kluczowych, ale również najbardziej aktualnych, gorących tematach związanych z funkcjonowaniem polskiej ochrony zdrowia.

Na dwudniową konferencję zarejestrowało swój udział 2900 uczestników, z czego 1200 stacjonarnie, w warszawskim hotelu Sheraton Grand Warsaw. Te liczby świadczą o ogromnej potrzebie bezpośrednich dyskusji dotyczących systemu opieki zdrowotnej właśnie w formule otwartej, wielowątkowej debaty, z udziałem przedstawicieli wszystkich środowisk medycznych, w tym administracji i polityki, lekarzy i pacjentów, dostawców współpracujących z sektorem medycznym, jak i organizacji pozarządowych.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia już pod raz szesnasty poznaliśmy laureatów Portretów Polskiej Medycyny – prestiżowych wyróżnień osób i wydarzeń, które wywarły istotny, pozytywny wpływ na system ochrony zdrowia w naszym kraju.

Zapraszamy do oglądania retransmisji sesji na stronie Forum Rynku Zdrowia. Relacje, komentarze, wywiady i podsumowania debat na bieżąco są zamieszczane w portalu rynekzdrowia.pl. Zostaną także opublikowane w listopadowym wydaniu magazynu Rynek Zdrowia.

Wszystkim uczestnikom Forum, panelistom, partnerom i sponsorom dziękujemy za udział i wkład w merytoryczną dyskusję o stanie polskiej ochrony zdrowia.

Zapraszamy za rok!

Paulina Gumowska
redaktor naczelna portalu Rynek Zdrowia i magazynu Rynek Zdrowia

Wojciech Kuśpik
prezes Grupy PTWP
inicjator Forum Rynku Zdrowia