Prelegenci

B C D E F G H I J K L M N P R S Ś T W Z
Andrzej Mądrala

Andrzej Mądrala

wiceprezydent

Pracodawcy RP

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. W roku 1980 otrzymał tytuł doktora; obronił pracę z zakresu biochemii klinicznej. W latach 1974-86 starszy asystent Zakładu Biochemii Klinicznej Akademii Medycznej w Gdańsku.

Założyciel i współwłaściciel Centrum Medycznego MAVIT Sp. z o.o. Od 2000 roku Prezes Zarządu Centrum Medycznego MAVIT Sp. z o.o., posiadającej dwie placówki medyczne
w Warszawie (zakres: okulistyka) i jednej w Katowicach (zakres: okulistyka, laryngologia, chirurgia szczękowo-twarzowa).

Od maja 2006 roku Wiceprezydent Pracodawców RP odpowiedzialny za sprawy sektora ochrony zdrowia. Obok tego pozostaje aktywny jako Wiceprezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych oraz Wiceprezes Stowarzyszenia AMD. 

POWRÓT
FORUMRZ

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Forum Rynku Zdrowia.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie