Prelegenci

A B C D E F G H J K L M N O P R S Ś T W Z
Rafał Rudzki

Rafał Rudzki

starszy menedżer

Sustainability Consulting Central Europe, Deloitte

Rafał jest ekspertem w obszarze zarządzania, zrównoważonego rozwoju społecznego i gospodarczego. Posiada 13-letnie doświadczenia zawodowego, zarówno w środowisku korporacyjnym, publicznym oraz pozarządowym. W zespole ds. zrównoważonego rozwoju w Deloitte Central Europe doradza polskim i zagranicznym klientom i odpowiada za koordynację działań Deloitte w tych obszarach w 19 krajach Europy Środkowej. Koncentruje się na doradztwie klientom w zakresie strategii i transformacji biznesowej; analiz rynkowych i ekonomicznych, w tym raportowanie wpływu oraz raportowania danych pozafinansowych oraz zarządzanie reputacją; komunikacją i angażowaniem interesariuszy. Rafał jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Erasmus University w Rotterdamie oraz University of Cambridge. Publikuje m.in. w tygodniku POLITYKA i uczy strategii społecznej odpowiedzialności biznesu na Uniwersytecie im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ponadto aktywnie promuje Social Progress Index, a także jest członkiem Rady Towarzystwa Ekonomistów Polskich.

Bierze udział w sesjach:

 • Opieka farmaceutyczna – systemowa odpowiedź na rosnące potrzeby zdrowotne społeczeństwa

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Opieka farmaceutyczna – systemowa odpowiedź na rosnące potrzeby zdrowotne społeczeństwa

  • Samoleczenie Polaków. Jak zwiększa się świadomość społeczeństwa?
  • Farmaceuci – ich rola w systemie opieki zdrowotnej oraz potencjalne scenariusze rozszerzenia kompetencji
  • Cyfryzacja narzędzi systemu opieki zdrowotnej. Czy i jak trendy digitalizacji w farmacji wpłyną na sytuację pacjentów?
  • Opieka farmaceutyczna. Polskie pomysły i globalne doświadczenia. Jak tworzono ją za granicą, a jak może działać w Polsce?
POWRÓT